wtorek, 17 czerwca 2014

Campingowo-plenerowo

Już niedługo wyjeżdżamy na wakacje naszym kamperkiem. Celem jest Hiszpania i Portugalia. Do przejechania ponad 5000 km! Pojedziemy małymi odcinkami ze względu na naszego małego Tośka, który nie zawsze jest zadowolony z wielogodzinnego siedzenia w foteliku. Chcemy też zwiedzić trochę Francji, skoro juz tam będziemy. Do dyspozycji mamy 2 miesiące więc powinno się udać zwiedzić wszystko to co chcemy - celem jest Fatima. Tym, którzy nie znają jeszcze takiego sposobu spędzania wolnego czasu bardzo polecam takie wakacje. Nie trzeba niczego planować, nie ograniczają Cię żadne terminy zabukowane w kurortach - jedziesz gdzie chcesz i kiedy chcesz a jak się nie podoba, bo np. pogoda sie zepsuła to jedziesz w inne miejsce i cieszysz sie słońcem. A tak wygląda nasz domek na kółkach :-)I właśnie z okazji tego wyjazdu powstały takie wakacyjne karteczki dla miłośników wolności i wypoczynku w plenerze :-)
Karteczkę zgłaszam na wyzwanie w Craft Fun, wyzwanie "Wolność" na scrapkach.pl oraz wyzwanie "Koniec szkoły - wakacje" w Skarbnicy Pomysłów.


4 komentarze:

 1. Super pomysł na wyjazd! Ja z mężem tak się zastanawiamy na wypadem na Chorwację samochodem, ale sprawa jeszcze nie dojrzała;) Udanych wakacji:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, koniecznie musicie jechać. Chorwcja jest wspaniała - niestety w tym roku musimy ją zdradzić, bo to mój ostatni tak dlugi urlop, że w sam raz wystarczy na długą wyprawę do Hiszpanii i Portugalii.
   Za rok będę mieć tylko dwa tyg. więc wrócmy do Croatii :-)

   Usuń
 2. Fantastyczne kartki - tak fantastyczne, jak pomysł na wakacje :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Skarbnicy Pomysłów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy za udział w wyzwaniu CRAFTfun, piękna praca :)

  OdpowiedzUsuń